Fiyat Teklifi İste Size teklif gönderebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi yazınız. İlgili departmanınız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.
Waterland | Su Arıtma ve Çevre Teknolojileri
Anasayfa   ›  

TeknolojilerSu Arıtma


EDI/Ultra Saf Su Sistemleri

Su doğadaki en iyi çözücüdür. İçme suyu kalitesindeki bir suda bile litre başına binlerce iyon bulunmaktadır. Sudaki iyonlar sayesinde suyun iletkenliği artar ve kendi karakteristik yapısını kazanır. Bu karakteristik yapıyı ise ihtiva ettiği anyonlar ve katyonların derişimleri ile elde eder.

Saf su ise suyun iyonlarından arındırılması ve elektrik geçirgenliğini kaybetmesi anlamına gelir. Diğer bir deyişle saf su, deiyonize su demektir. Başta enerji, kimya, elektronik sektörleri olmak üzere dünyada saf su ihtiyacı da önemli ölçüde artmıştır. Gelişen teknoloji sayesinde, suyu barındırdığı iyonlardan arındırıp ultra saf su haline getirmek ise gittikçe kolaylaşmıştır.

Waterland Ultra Saf Su (EDI) Sistemleri, son teknolojik gelişmeler ışığında doğadan ilham alır. Suya hiçbir kimyasal madde ilavesi olmadan sadece elektrik akımını kullanarak ultra saf su elde etmenize olanak sağlar.

Waterland Ultra Saf Su (EDI) Sistemleri işletmesinin kolay olması, az yer kaplaması, atık su çıkmaması ve hiçbir kimyasal madde kullanılmaması sebebiyle ekonomik bir çözüm sunar. Kesintisiz çalışabilir ve her zaman aynı kalitede ve hassasiyette su üretir. Enerji sarfiyatı ve işletme maliyeti düşük, çevreci bir çözümdür.