Fiyat Teklifi İste Size teklif gönderebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi yazınız. İlgili departmanınız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.
Waterland | Su Arıtma ve Çevre Teknolojileri
Anasayfa   ›  

TeknolojilerAtık Su Arıtma  ›  Atıksu Geri Kazanım Sistemleri


Ters Osmoz Ile Geri Kazanım

Atık sular kullanım amacına, kalitesine ve kaynağına bağlı olarak ayrı ayrı sınıflandırılmaktadır. Bu atık suların arıtımı sağlandığında geri kullanımında hiçbir sakınca yoktur. Evsel veya endüstriyel kaynaklı atık suların arıtılması ve geri kazanımı her zaman etkin ve ekonomik bir çözüm olmuştur. Paket tip veya betonarme tip olmak üzere anahtar teslim projelerle ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Bu sistemler kullanım amacıyla ve atık su kaynağıyla doğrudan ilişkilidir. Deşarj standartlarına ulaştırılmış su, ters osmoz ile tekrar eski saflığına geri döndürülebilir. Nihai dezenfeksiyon ile hem endüstriyel geri kullanıma sunulabilir hem de literatürde gri su olarak anılan sifon, lavabo, yıkama suyu olarak kullanılabilir. Waterland, deneyimli mühendis kadrosuyla atık suyu önce dezenfekte eder ve sahip olduğu kirletici parametrelerine özel arıtım sistemleri tasarlayarak geri kullanımına olanak sağlar.