Fiyat Teklifi İste Size teklif gönderebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi yazınız. İlgili departmanınız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.
Waterland | Su Arıtma ve Çevre Teknolojileri
Anasayfa   ›  

Kurumsal

  ›  

Hakkımızda

Biz kimiz?
WATERLAND SU ARITMA VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ; kurucularının 15 yıllık arıtma sektörü tecrübeleriyle, 2007 yılında İstanbul’da kurulmuş ve sektörün nabzını tutarak faaliyetlerine başlamıştır.

Amacımız, son kullanıcı ve arıtma firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda, çevreye olan duyarlılığımızı ön planda tutarak ekonomik ve etkin çözümler sunmak; müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda, onların çözüm ortağı olarak hizmet vermektir. Bu anlamda da, hem uzman mühendislik kadromuzla, hem montaj, devreye alma ve teknik servis konularında donanımlı ekibimizle, hem de dünya standartlarındaki son teknolojileri kullanarak yaptığımız arıtma tesislerimizle; yurtiçi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerine, insana ve doğaya verdiği önemi belirtmek adına; “çevre, kalite ve işçi sağlığı” konusunda almış olduğu; ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, “Hizmet Yeterlilik” belgeleriyle kanıtlamıştır. Dolayısıyla da bu bilinçle hazırlanan arıtma sistemlerimiz ve hizmetlerimiz daha kaliteli ve güvenlidir.Merkez

Fabrika