Fiyat Teklifi İste Size teklif gönderebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi yazınız. İlgili departmanınız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.
Waterland | Su Arıtma ve Çevre Teknolojileri
Anasayfa   ›  

TeknolojilerAtık Su Arıtma


Endüstriyel Atıksu Geri Kazanımı

Tekstil, kimya, gıda, otomotiv, elektronik, boya gibi endüstrilerde, kısacası üretimin olduğu her alanda suyun kullanımı kaçınılmazdır. Evsel atık suların arıtımı ve geri kazanımı nispeten kolay olsa da endüstriyel atık sular için çok çeşitli arıtma yöntemleri gerekebilir. Endüstriyel proseslerden çıkan atık su, bünyesinde çok çeşitli ağır metaller bulundurabileceği gibi günlük hayatımızda karşımıza çıkmayan birçok kirletici madde ihtiva edebilir.

Öte yandan kostik, solvent gibi sık kullanılan kimyasallar ve bazı değerli metaller üretim prosesine göre değişen çeşitli ham madde geri kazanım sistemleri de tasarlanabilmektedir. Bu sistemler üretimde girdi maliyetlerini azaltarak işletme giderlerine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Waterland Su Arıtma Teknolojileri ilk yatırım maliyeti, işletme kolaylığı, su kaynağının karakteri, işletme maliyeti, kolay izlenebilir olması açısından ihtiyacınıza en uygun sistemi uzman mühendis kadrosuyla sunar. İstenilen su kalitesini işletmenize güvenle sağlar.

Waterland tarafından en yaygın kullanılan Geri Kazanım Sistemleri:

  • Ters Osmoz Sistemi
  • Ultrafiltrasyon Sistemi
  • MBR Sistemi
  • Evaporasyon Sistemi