Birçok endüstri kolunda çeşitli proseslerde arıtılmış su kullanmak gerekmektedir. Endüstrinin kaliteli ve özel su ihtiyacı ancak doğru şekilde şartlandırılan ve hazırlanan sularla karşılanabilmektedir.

Birçok endüstri kolunda çeşitli proseslerde arıtılmış su kullanmak gerekmektedir.  Endüstrinin kaliteli ve özel su ihtiyacı ancak doğru şekilde şartlandırılan ve hazırlanan sularla karşılanabilmektedir. Waterland uzun yıllara dayanan uzmanlık ve tecrübesi ile bu suların şartlandırılmasında endüstri dalına göre en uygun arıtma proseslerini seçerek müşterilerine en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunar.

Waterland, işletmelerin ihtiyacı olan su kalitesine ulaşmak için Filtrasyon Sistemlerini, Su Yumuşatma Sistemlerini, Ultrafiltrasyon Sistemlerini, Deniz Suyu ve Kuyu Suyu Ters Osmoz Sistemlerini, Anyon – Katyon Deiyonizasyon Sistemlerini ve EDI (Elektrodeiyonizasyon) Sistemlerini uzman mühendis ve teknik kadrosu ile projelendirerek anahtar teslim olarak teslim edebilmektedir. Montaj ve devreye alma aşamalarından sonra Waterland uzman kadrosu bu sistemlerin tüm eğitimlerini vererek, sistemin en optimal seviyede kullanılmasını temin eder ve satış sonrası hizmetleri ile süreci destekler.

Waterland, özellikle su ihtiyacının önemli bir yer tuttuğu günümüzde, işletmelerin proseslerinden çıkan atıksuların geri kazanılması konusunda da yine uzman kadrosu ile en uygun geri kazanım prosesini tasarlayarak endüstriyel alanda faaliyet gösteren işletmelere hizmet vermektedir.

 

BAŞLICA ENDÜSTRİ UYGULAMALARI

– Tekstil Endüstrisi

– Kağıt Endüstrisi

– Boya Endüstrisi

– Otomotiv Endüstrisi

– Gıda Endüstrisi

– Enerji Santralleri

– Kimya Endüstrisi

– Maden Endüstrisi

Previous Post

Waterland Türkmenistan Fuarında