REMEMBER; Water is the future and life source of all human beings and live creatures, We have to protect it. World sources belongs to all humanity.

WATERLAND SERVICES

PROJECT & ENGINEERING

Waterland Su Arıtma Ve Çevre Teknolojileri, projelerini dizayn programı verilerine göre hazırladıktan sonra, üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. Sektörde kendi bünyesinde üretim tesisi bulunan ender firmalardan biridir.

TRAINING & CONSULTING

Waterland, gerek yüzey suyu; kuyu suyu ve deniz sularını içme-kullanma gerekse proses suları istenilen içilebilir ve kullanılabilir su kalitesine getirmek amacıyla, su ile ilgili her konuda danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktadır.

TECHNICAL SERVICES

Waterland, su arıtma sektörünün bir açığı olan montaj ve satış sonrası teknik servis hizmeti üzerinde önemle durmaktadır. Montaj; devreye alma; sarf gider ve yedek parça temininde her biri konusunda uzman teknik ekibimiz hizmetinizdedir.

WHY CHOOSE WATERLAND?

About Waterland

WATERLAND su arıtma ve çevre teknolojilerinde 14 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla kendi alanında en önde gelen firmalardan biridir. Genç, dinamik, tecrübeli, eğitimli, insana ve doğaya saygılı, etik kurallarına …

GLOBAL SERVICE

Waterland, dünya çapında kabul görmüş kaliteli ekipmanlar kullanarak ürettiği sistemleri dünyanın her yerine sunabilmektedir.

Research & Development

Projelerin her kademesinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenleri ile işletmelere özel proje ve dizayn çalışmaları hazırlayan firmamız, sektördeki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaygın teknik servis ve satış ekibi ile taleplerinizi çok kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.

Equipments

5

DEALERSHPS

14

EXPERIENCE

14

EMPLOYEES

7

WORLDWIDE SERVICE

© Telif Hakkı - Waterland